Kniha návštěv

Datum: 16.05.2011

Vložil: Jarda Tuž

Titulek: Křižanský Koloděj

Dobrý den, pokud můžete, pošlete mi prosím výsledky z Křižanského Koloděje na jaroslav.tuz@scvk.cz.
Moc děkuji.

—————

Datum: 16.05.2011

Vložil: Trpaslik

Titulek: Re: Křižanský Koloděj

Hezký den - sportu zdar,
- posláno... - za málo

—————

Datum: 11.04.2011

Vložil: Kateřina Skalická

Titulek: kašna

Zdar přátelé a Trpaslíci zvláště pak. Přejeme vám krásné jarní dny a dotazujeme se, cože kašna nechrlí gejzíry vody? Včera jsme jeli z chalupy a ono nic. Možná ještě nezačala sezona. My se v současné době vyskytujem na chalupě méně, neb jsem si v březnu na lyžovačce v Alpách urvala na sjezdovce koleno. Takže jsem velmi omezená, všemi směry. I tak jsem omezená. Doufám, že do léta budu fit a těším se na všechny vaše akce já i Jiří. Zdravíme Danu, Standu i ostatní buditelské Trpaslíky. Skaldové.

—————

Datum: 11.04.2011

Vložil: Standa

Titulek: Re: kašna

Bingo - právě dneska jsme kašnu rozchodili, takže chrlí, chrlí a chrlí, tedy se můžete těšit... Koukejte se rychle vykurýrovat ("...-mladejm se prej všechno hojí hned..."), protože máme Velikonoční zábavu s dokonalou kapelou "Janovický kanci" a nadprůměrnou tombolou, pikantní bude naše role obsluhy, neb hasiči mají toho dne jiné úkoly a nemohou tedy "na plac"...Novinkou letos bude (viz . vlevo dole) Křižanský Koloděj - amatérská cyklistická časovka vesnicí 14.května, i tady je startovní listina otevřená a trasa skoro pro všechny.
Ještě jednou tedy pevné zdraví, děkujeme za návštěvu a těšíme se na shledanou!!!

—————

Datum: 26.12.2010

Vložil: Jiří a Katka Skaličtí

Titulek: vánoce 2010

Milá Trpaslíci, je nám líto, že jsme se letos nemohli zúčastnit vánočního zpívání a tedy půlnoční mše svaté v kostele v Křižanech. Přesto jsme byli s vámi duchem, doufáme, že nepřízeň počasí nám dovolí v příštím roce bý opět na chalupět a poslouchat vás zpívat v kostele i když bych tak strašně ráda i zpívala, ale vaše zkoušky v neděli bohužel to nemohu. I tak vám přejeme vše dobré v novém roce a mnoho dobrých buditelských počinů v Křižanech. Kačka a Jirka.

—————

Datum: 02.01.2011

Vložil: Standa

Titulek: Re: vánoce 2010

Ahoj - ahoj, děkujeme za příspěvek do naší návštěvní knihy. Rok 2010 nám byl po stránce přízně počasí nepříznivě nakloněn. Vyvrcholilo to Vánocemi, kdy v průběhu odpoledne déšť přerostl do mrazivého posněhávání a zledovatělá zeměkoule odradila hodně lidí - zvláště motorizovaných - od návštěvy Půlnoční. I tak byla účast přinejmenším pozorovatelná a naše "kolední" produkce se obešla bez zmatků a kiksů. Následné posezení se nakonec také vydařilo - Štědrý večer měl finále v půl páté ráno... Přejeme Vám dobrý rok 2011, pevné zdraví a těšíme se na setkání!

—————

Datum: 30.11.2010

Vložil: Jana a Milan Karpalovi

Titulek: Trpajzlík

Trpajzlíka máte pěkného, na jaře se na něj a jiné Vaše zajímavosti přijedeme s vnučkami podívat. AŤ se Vám vše daří!
Karpalovi

—————

Datum: 05.12.2010

Vložil: Standa

Titulek: Re: Trpajzlík

Moc děkujeme, přejeme hezké Vánoce a na jaře se na Vás budeme těšit...

—————

Datum: 18.08.2010

Vložil: Skaličtí Katka a Jiří

Titulek: Dixilend 2010

Přátelé Trpaslíci, ani nevíte, jak moc nám bylo líto, že vás v den konání Dixilendu 2010 provázelo tak strašlivé počasí. Velmi dobře víme, jaké úsilí a kolik času jste věnovali této, jinak mimořádné, akci. Touto cestou vám chceme vyjádřit veliký obdiv za vše, co pro malebnou vísku Křižany děláte a tiše doufáme že udržíte i nadále váš neutuchající enthusiasmus a energii buditelství, které z vašich akcí tryská. Jsme s vámi, naši milí Trapslíci. Vaši věrní příznivci Kateřina a Jiří Skaldové.

—————

Datum: 13.09.2010

Vložil: Standa

Titulek: Re: Dixilend 2010

Děkujeme Vám za pochvalu i příspěvek, do budoucna se nic nemění-příští ročník Dixielandu bude na soupisce kopií toho letošního...

—————